O NAS

PODOLOGMED Specjalistyczna pielęgnacja stóp to gabinet podologiczny stworzony dla osób z problemami stóp takimi jak: odciski, modzele, pękające pięty, grzybica, brodawki wirusowe oraz wrastające paznokcie, którzy często nie wiedząc gdzie się udać tułają się od jednych drzwi do drugich w poszukiwaniu pomocy. Profesjonalne i najwyższej jakości wyposażenie gabinetu sprawia, że jest on dostosowany zarówno dla osób młodych jak i starszych o obniżonej sprawności ruchowej. Elektryczny fotel, dzięki wielu praktycznym rozwiązaniom, pozwala na ustalenie pozycji wygodnej dla pacjenta. Najnowszej klasy frezarka poradzi sobie z wszelkimi zrogowaceniami, odciskami, modzelami, a także zgrubiałymi paznokciami niemożliwymi do obcięcia przez pacjentów samodzielnie w domu. Zabiegi wykonywane są przy użyciu sprzętu najwyżej jakości, co przekłada się na poziom świadczonych usług.
Narzędzia stosowane podczas zabiegu są każdorazowo dezynfekowane i poddawane procesowi sterylizacji, by zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo podczas wykonywanych zabiegów.
Ponadto gabinet PODOLOGMED mieści się w przychodni dostosowanej do osób niepełnosprawnych. Podjazd na zewnątrz budynku umożliwia bezproblemowe dostanie się do gabinetu osób na wózkach
inwalidzkich oraz komfortowe poruszanie w środku przychodni.

Zdrowie twoich stóp jest naszą misją.

Zadzwoń i umów wizytę.

(+48) 661 908 747

podologmed.kontakt@gmail.com

Kielce ul. Złota 23